Nieuws Partners

KRO-NCRV en Young Impact verlengen samenwerking tot 2029

KRO-NCRV en Young Impact verlengen samenwerking tot 2029
Terug naar het overzicht Selma | 1 oktober, 2026

KRO-NCRV en Young Impact verlengen samenwerking tot 2029

KRO-NCRV en Young Impact zetten hun samenwerking de komende drie jaar voort. Sinds 2022 werken de organisaties samen om jongeren te inspireren hun talenten in te zetten voor positieve verandering. Nu is besloten deze samenwerking te verlengen tot 2029.

Bijschrift foto: v.l.n.r. KRO-NCRV-directievoorzitters Peter Kuipers en Arie Koornneef, en Young Impact-directeuren Silvana Beerends Pavlovic en Matthijs De Bruin.

Jongeren inspireren, samen met KRO-NCRV

De samenwerking tussen Young Impact en KRO-NCRV krijgt onder meer vorm via School Take Overs, projectdagen en lespakketten bij programma’s en documentaires van KRO-NCRV. Zo ontwikkelden we rondom de documentaire App me als je thuis bent een lespakket over veiligheid, grenzen en omzien naar elkaar.

Met deze activiteiten bereiken KRO-NCRV en Young Impact jaarlijks 25.000 leerlingen in heel Nederland. KRO-NCRV Presentator Klaas van Kruistum daagt jongeren daarbij uit om hun grenzen te verleggen en zelf in beweging te komen.

“Een nieuwe generatie die zich betrokken voelt”

KRO-NCRV-directievoorzitter Arie Koornneef: “Dankzij onze samenwerking met Young Impact blijven we in contact met een nieuwe generatie die zich betrokken voelt bij maatschappelijke vraagstukken. Samen met Young Impact willen we jongeren inspireren om hun stem te laten horen en zich in te zetten voor een samenleving waarin iedereen meetelt. Ik kijk ernaar uit om deze samenwerking verder uit te bouwen en nog meer jongeren te inspireren om met hun talent de wereld mooier te maken. Dat heb ik tijdens de Young Impact Day dit jaar ook zelf ervaren.”

Maatschappelijke thema’s naar jongeren brengen

Ook Young Impact-directeur Matthijs De Bruin is blij met de verlenging: “We zijn erg blij dat we onze samenwerking met KRO-NCRV de komende drie jaar voortzetten. Door onze expertise en middelen te bundelen, kunnen we maatschappelijke thema’s op een aansprekende manier naar jongeren brengen. We inspireren hen om hun talenten in te zetten en zelf bij te dragen aan positieve verandering. De samenwerking helpt ons bovendien om de impact die jongeren maken een groter podium te geven.”

Samen naar 2029

Met de verlenging gaan KRO-NCRV en Young Impact de komende jaren door met het bij elkaar brengen van media en onderwijs. Zo krijgen maatschappelijke thema’s een plek in de klas en kunnen jongeren zelf aan de slag.

Deze beweging maken we samen.

Ook partner worden?

Wil je met jouw organisatie jongeren inspireren om impact te maken? Bekijk de mogelijkheden via:
Partner worden?

Door Selma

Selma zorgt voor de online zichtbaarheid van Young Impact

Gerelateerde artikelen

Heb je vragen?

Neem contact met ons op via:

wpChatIcon
wpChatIcon